Witamy

 

Jesteśmy krajowym liderem w produkcji rur do przesyłu mediów. Specjalizujemy się w produkcji rur stalowych ze szwem oraz kształtowników zamkniętych. W swoich działaniach kierujemy się zasadami wskazanymi w polityce zintegrowanego systemu zarządzania polityce jakości Laboratorium oraz polityce reklamacyjnej . Oferujemy izolację zewnętrzną z powłoką polietylenową 3LPE lub polipropylenową 3LPP oraz wewnętrzną powłokę cementową lub epoksydową. Rury produkowane są w technologii zgrzewania prądami wysokiej częstotliwości oraz spawania (spiralnie lub wzdłużnie). Przeznaczone są dla rynku gazowniczego (szczególnie do budowy rurociągów przesyłowych i dystrybucyjnych), ciepłowniczego, wodno-kanalizacyjnego (do przesyłu ścieków, wody pitnej i zasolonej) oraz przemysłowego.

Aktualności

!! UWAGA NA PRÓBY WYŁUDZENIA !!

otrzymaliśmy informację o próbie wyłudzenia pieniędzy z wykorzystaniem fałszywego listu z prośbą o przelew środków na inny rachunek, niż wskazany na wystawionej przez nas fakturze.

Uprzejmie informujemy, że nie wysyłaliśmy takich listów. W przypadku otrzymania podobnej wiadomości prosimy o niezwłoczny kontakt z działem handlowym ”FERRUM” S.A.

Prosimy o przelewanie środków wyłącznie na numer rachunku wskazany na naszej fakturze.

Będziemy informować o kolejnych krokach, które podjęliśmy w związku z zaistniałą sytuacją.

Polecamy w serwisie