O NAS

 

Współczesność

Celem strategicznym naszej firmy jest produkcja asortymentu rur stalowych spawanych i zgrzewanych o najwyższej jakości. Od lat przestrzegamy zasad ładu korporacyjnego i najwyższych standardów zachowania, jak również praw obowiązujących na wszystkich rynkach, na których prowadzimy interesy.

 

Przywiązujemy szczególną wagę do redukcji kosztów, poprawy organizacji pracy i efektywności procesów technologicznych oraz systematycznego wzrostu zyskowności w naszym przedsiębiorstwie.

 

Jakość naszych produktów jest zasługą rzetelnej pracy wielu pokoleń rodzin hutniczych, a nie tylko sprawnego zarządzania. Produktem o podstawowym znaczeniu dla nas są najwyższej jakości rury stalowe zgrzewane oraz spawane. Są one przeznaczone przede wszystkim dla rynku gazowniczego, szczególnie do budowy rurociągów przesyłowych i dystrybucyjnych. Produkty te  znajdują także zastosowanie w ciepłownictwie.

 

Kolejnym segmentem rynku, na potrzeby którego produkujemy rury są wodociągi komunalne (do przesyłu ścieków, wody pitnej i zasolonej) oraz przemysłowe.

 

Istotnym, pozyskiwanym ostatnio klientem, jest przemysł petrochemiczny, w którym zastosowanie znajdują rury zgrzewane prądami wysokiej częstotliwości wraz z powłokami polietylenowymi.

 

Zaopatrujemy także rynek rur konstrukcyjnych, związanych z infrastrukturą przemysłową, budownictwem oraz budową dróg i autostrad.

Na życzenie klientów możemy także nakładać na nasze wyroby powłokę antykorozyjną.

 

Dysponujemy bardzo nowoczesną linią technologiczną do pokrywania rur trójwarstwową powłoką polietylenową PE/polipropylenową PP – o średnicach powyżej 168,3 mm i jako jedyni w kraju powyżej 508 mm. Nasze wyroby pod względem jakości są oceniane bardzo wysoko, o czym świadczy bogaty portfel certyfikatów jakości oraz fakt, że z powodzeniem konkurujemy na rynkach Unii Europejskiej oraz rynkach światowych.

KONTAKT

FERRUM S.A.

ul. Porcelanowa 11
40-246 Katowice, Polska

tel.: +48 32 730 47 99
fax: +48 32 730 46 77

email: ferrum@ferrum.com.pl


MAPA


FERRUM S.A. Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & RealizacjaStrony internetowe Katowice